Zamów On-Line


W ostatnim czasie na rynku kosmetyków profesjonalnych pojawił się wyraźnie zauważalny trend aktywnego propagowania sprzedaży produktów do pielęgnacji domowej. Takie kompleksowe podejście do pielęgnacji, łączące zabiegi w gabinetach i salonach kosmetycznych ze sprzedażą preparatów jest wynikiem przejmowania pozytywnych wzorców z krajów o bardziej rozwiniętych mechanizmach wolnorynkowych. Jest tez rezultatem rosnącej potrzeby wzrostu zyskowności gabinetów na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Serdecznie zachęcamy do rozwijania odsprzedaży produktów do pielęgnacji domowej poprzez wyposażenie gabinetów w nasze stojaki i półki.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami lub biurem TOP BEAUTY s.c. biuro@top-beauty.pl, tel. 22 783 42 42

W skutecznym zachęcaniu do zakupów, ogromnego znaczenia nabiera właściwa ekspozycja preparatów zarówno w okolicach recepcji jak i w kabinie. Nie zawsze jest to łatwe, ponieważ każdy gabinet ma swoje ograniczenia architektoniczne czy finansowe.

Mając te wszystkie kwestie na uwadze postanowiliśmy zaproponować Państwu efektywne, szybkie i przystępne rozwiązania dające możliwość wyeksponowania produktów w każdym gabinecie, bez względu na jego wielkość, charakter i wystrój wnętrza.

Więcej informacji na stronie http://top-beauty.pl/101/meble/pl/