Zamów On-Line

 

The Max Wrinkle Smoother
to intensywnie wygładzający koncentrat na zmarszczki. Przełomowe skoncentrowane serum o działaniu silnie wygładzającym i ograniczającym zmarszczki na czole, między brwiami i na konturze oka. Opatentowana technologia microburst („kropla – w – kropli”) łącząca peptyd z zaawansowanym technologicznie polimerem liftingującym i roślinnymi komórkami macierzystymi.

The Max Contour Gel
jest skierowany na walkę z efektami grawitacji! Intensywnie korygujący żelowy krem przywraca jędrność i gęstość dolnej części twarzy tj. bruzdy wargowo-nosowe, linie marionetek, owal linii żuchwy. Dzięki zaawansowanej technologii połączenia nowoczesnego peptydu, roślinnych komórek macierzystych i składników silnie regenerujących przynosi natychmiastowy efekt napięcia i wygładzenia skóry. Formuła skierowana na konkretne działanie.

PREVENTION+ Daily Hydrating Moisturizer SPF 30
to ultra nawilżający preparat ochronny do codziennej pielęgnacji. Zawiera filtr mineralny, który zapewnia szerokie spectrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB. Formuła nowej generacji z technologią Digital Aging Defense TM pomaga w walce z działaniem niebieskiego światła HEV i neutralizuje szkodliwe czynniki środowiskowe.

PREVENTION+ Daily Defense Lip Enhancer SPF 15
silnie nawilża, regeneruje i jednocześnie chroni delikatne usta przed promieniowaniem UVA i UVB. Preparat wzbogacony jest w kompleks polipeptydowy oraz mikrosfery kolagenu morskiego, które natychmiastowo nawilżają i poprawiają wygląd oraz objętość warg.