Zamów On-Line

Czy wiecie, że wybory Miss Universe, które obecnie oglądają miliony ludzi na całym świecie zaczęły się w 1920 roku, w Galveston, w stanie Teksas, w USA jako konkurs "Dziewczyny w Kostiumie Kąpielowym". Od 2013 marką pielęgnującą urodę kandydatek ubiegających się o tytuł Miss Universe, dba marka Image Skincare.

Od kilkudziesięciu lat konkurs przerodził się w międzynarodową imprezę, która co roku organizuje lokalne konkursy piękności, a następnie finał, którego zwyciężczyni otrzymuje tytuł Miss Universe.

Od roku 2013 marką pielęgnującą urodę kandydatek ubiegających się o tytuł Miss Universe, dba marka Image Skincare. Poznajcie opinie uczestniczek wyborów Miss USA o swoich ulubionych produktach marki IMAGE Skincar:

Lauren Guzman - Miss Texasu 2014, ukochała sobie The Max Stem Cell Facial Cleanser, ponieważ dokładnie usuwa makijaż, pozostawiając świeżą i promienną skórę. Natomiast stosowany w codziennej pielęgnacji Vital C Hydrating Anti-Aging Serum, sprawia że jej skóra jest miękka, nawilżona i lśni naturalnym pięknem.

Piękna Audra Mari, Miss Północnej Dakoty 2014, powiedziała: "Prevention + Daily Tinted Moisturizer SPF 30", stosuję zawsze kiedy potrzebuje pełnej ochrony przeciwsłonecznej połączonej z delikatnym podkładem. Nie nakładam pełnego makijażu, a wyglądam na umalowaną. Jestem w nim zakochana!"

Christina Zapolski, Miss Południowej Karoliny 2014 r. swoją pielęgnację opiera na linii organicznej, Ormedic. Jej ulubionym preparatem jest Balancing Lip Enhancement Complex, silnie nawilżający i ochronny preparat do ust. Wyjaśnia: " Nigdy nie miałem lepszego produktu do ukojenia spierzchniętych warg, który tak szybko regeneruje uszkodzony naskórek".

   

Drogie Panie teraz kolej na Was!

Pamiętajcie: Piękno kryje się w każdej z Was.

Wybierz z gamy produktów Image Skincare, preparat, który i Tobie pomoże wydobyć naturalne piękno.