Zamów On-Line

     Wizytówką IMAGE Skincare, wiodącej światowej marki kosmetyków profesjonalnych, są skuteczne zabiegi z użyciem peelingów chemicznych i przyśpieszające ich efekty kuracje domowe. Jednym z filarów Image Skincare są innowacyjne kuracje niwelujące przebarwienia. Podstawą skutecznego rozwiązania problemu przebarwień jest działanie wieloelementowe.
Kuracja Image to cztery, niezawodne elementy.

        Pierwszy element to zabiegi peelingowe, w zależności od intensywności przebarwienia to z witaminą C (Signature Face Lift), kwasem mlekowym (Lightening Lift i Lightening Lift FORTE) czy z retinolem, kwasem salicylowym i mlekowym (Perfection Lift).
    Element drugi to przyspieszające efekty kuracje domowe, czyli linie VITAL C i IMAGE MD ze stabilną 12-25% witaminą C (tetraizopalmitynian askorbylu), które aktywnie blokują proces melanogenezy, a także linia ILUMA rozjaśniająca istniejące przebarwienia w oparciu o Technologię Wektorową®, w której nośnik o budowie sferycznej zawiera kompozycję najnowocześniejszych aktywnych substancji rozjaśniających. Technologia Wektora chroni także skórę przed wystąpieniem podrażnień i innych niepożądanych reakcji.
       Element trzeci to suplementacja przeciwdziałająca przebarwieniom, czyli oddziaływanie od wewnątrz napojem YANA z witaminą C, hydrolizowanym kolagenem, biotyną i ceramidami, jedynym przebadanym klinicznie produktem na rynku.
      Ostatni element to zabezpieczenie skóry przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami. Na tym etapie stosujemy bezkonkurencyjne filtry ochronne Prevention+.
IMAGE Skincare wygrywa z każdym typem przebarwienia!