Nowe szkolenie online!

Nowe szkolenie online!

Ciąża oraz okres laktacji to czas, w którym wygląd i kondycja skóry mogą zmienić się diametralnie. Jak pomóc swoim pacjentkom w pokonaniu pojawiających się problemów? Szkolenie online dla profesjonalistów to II edycja cyklu Kobiety dla Kobiet „Jak pielęgnować skórę w trakcie ciąży i laktacji?”, którego celem jest poszerzenie wiedzy i możliwości kosmetologów, w kompleksowej opiece nad pacjentkami.

Ciąża i okres laktacji jest przeciwskazaniem do wielu zabiegów kosmetologicznych oraz kuracji kosmetycznych. Dowiedz się jak uzyskać najlepsze efekty dla swoich pacjentek zapewniając im pełne bezpieczeństwo.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?
1.      Jakie są najczęstsze zmiany skórne występujące w okresie ciąży i laktacji?
2.      Które zabiegi kosmetologiczne są odpowiednie dla kobiet w ciąży?
3.      Jak przywrócić skórze równowagę po ciąży?
4.      Które składniki są przeciwskazane w pielęgnacji w ciąży i czasie laktacji? Które składniki warto stosować w tym okresie?
5.      Czy zabiegi medycyny estetycznej są przeciwskazane w czasie ciąży i laktacji?
6.      Jakie jest stanowisko ginekologów na temat wykonywania zabiegów kosmetologicznych w trakcie ciąży i laktacji?
7.      Jakie zabiegi możesz zaproponować klientkom w czasie ciąży?
8.      Jak holistycznie zaopiekować się klientką ciężarną w gabinecie? Na co zwrócić uwagę?
9.      Czy kosmetyki mogą stanowić zagrożenie dla klientek w ciąży?
10.   Które kosmetyki do pielęgnacji domowej są bezpieczne do stosowania w okresie ciąży?

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenie?

1.      Skorzystaj z wiedzy doświadczonych lekarzy i kosmetologów
2.      Oferujemy rozwiązania przygotowane do natychmiastowego wdrożenia w gabinetach beauty oraz placówkach medycznych
3.      Dołącz do szkolenia w dowolnym miejscu na świecie! Szkolenie będzie prowadzone w formie webinairu
4.      W trakcie szkolenia podzielimy się z Tobą wiedzą, omówimy praktyczne przykłady i odpowiemy na wszystkie pytania
5.      Organizator szkolenia- marka IMAGE Skincare jest dostępna od 13 lat na rynku polskim i od samego początku specjalizuje się w kuracjach dla kobiet w ciąży
6.      Po szkoleniu otrzymasz certyfikat

Prelegenci:

Dr Mariusz Wójtowicz – ginekolog i położnik, założyciel City Clinic w Warszawie. Wielokrotny zdobywca tytułu „Lekarza Kobiet”.

Dr.n.med Małgorzata Huczek – dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Właścicielka Kliniki Dr Huczek Dr Wanat w Józefosławiu.

Dr.n.med Iryna Kozicka – ginekolog i położnik, lekarz ginekologii estetycznej, specjalista City Clinic w Warszawie.

Mgr Aleksandra Tomiczek – kosmetolog, właścicielka Kliniki „Eliksir” w Bydgoszczy. Wykładowca akademicki, pasjonatka psychokosmetologii.

Nazwa szkolenia: II edycja cyklu Kobiety dla Kobiet „Jak pielęgnować skórę w trakcie ciąży i laktacji?”
Data szkolenia: 17 maja 2021 (poniedziałek)
Czas trwania: 10:00-14:00

Koszt: 349 zł brutto

Osoby, które zapiszą się na szkolenie do 5 maja 2021 biorą udział w losowaniu zestawów prezentowych z kosmetykami ufundowanych przez markę IMAGE Skincare.

Zapisy na szkolenia: Na szkolenie można się zapisać pod adresem imageskincare.pl/szkolenia lub wysyłając mail zgłoszeniowy na adres anna@top-beauty.pl

Brak szkoleń
Nasze szkolenia

Nasze szkolenia

Jesteśmy marką profesjonalną i stawiamy na wysoki poziom szkoleń. Co roku, już od ponad 10 lat istnienia marki IMAGE Skincare w Polsce, organizujemy szereg tematycznych szkoleń stacjonarnych, podczas których łączymy wiedzę z wielu obszarów niezbędnych w pracy w gabinecie czy klinice.
Szkolimy Was z wiedzy o produktach, z doboru i wykonania zabiegów, jak je rekomendować,  ale także z budowania własnego autorytetu, wykorzystania przestrzeni w gabinecie czy działania w social mediach.
Na rok 2020 przygotowaliśmy Specjalny System Certyfikowanego Specjalisty Marki ale w związku z nieoczekiwaną pandemią koronawirusa, zostaliśmy zmuszeni do zawieszenia szkoleń stacjonarnych do odwołania.  W zamian proponujemy Państwu szkolenia online w postaci tzw: webinarów.


Szkolenia online czyli webinary
to nowoczesne podejście, które pozwala nam z olbrzymią przyjemnością zaprezentować markę IMAGE Skincare, a Państwu zapoznać się z naszą ofertą bezpiecznie i w dogodnym czasie. Materiały prezentowane podczas szkoleń: prezentacje, filmy instruktażowe są w pełni udostępniane dla Uczestników, po zakończonym szkoleniu.
Do przeprowadzenia webinarów, wykorzystujemy platformę internetową,  do której zgłoszeni uczestnicy otrzymują mailem  link z kodem dostępu, który umożliwia zalogowanie (na komputerze, tablecie czy telefonie) i uczestnictwo w szkoleniu.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy przez stronę internetową, na której są wybrane szkolenia lub przez kontakt telefoniczny (882-074-045) z naszym biurem.

ZAPRASZAMY NA NASZE SZKOLENIA ONLINE.

plan szkoleń

10/05
Szkolenie online 10:00-12:00

Poznaj markę IMAGE Skincare - szkolenie bazowe

17/05
Szkolenie online: 10:00-14:00

Jak pielęgnować skórę w trakcie ciąży i laktacji?

Brak szkoleń