Brak szkoleń
Nasze szkolenia

Nasze szkolenia

Jesteśmy marką profesjonalną i stawiamy na wysoki poziom szkoleń. Co roku, już od ponad 15 lat istnienia marki IMAGE Skincare w Polsce, organizujemy szereg tematycznych szkoleń stacjonarnych, podczas których łączymy wiedzę z wielu obszarów niezbędnych w pracy w gabinecie czy klinice.
Szkolimy Was z wiedzy o produktach, z doboru i wykonania zabiegów, jak je rekomendować,  ale także z budowania własnego autorytetu, wykorzystania przestrzeni w gabinecie czy działania w social mediach.

SZKOLENIE VITAL C

SZKOLENIE VITAL C


Szkolenia online czyli webinary
to nowoczesne podejście, które pozwala nam z olbrzymią przyjemnością zaprezentować markę IMAGE Skincare, a Państwu zapoznać się z naszą ofertą bezpiecznie i w dogodnym czasie. Materiały prezentowane podczas szkoleń: prezentacje, filmy instruktażowe są w pełni udostępniane dla Uczestników, po zakończonym szkoleniu.
Do przeprowadzenia webinarów, wykorzystujemy platformę internetową,  do której zgłoszeni uczestnicy otrzymują mailem  link z kodem dostępu, który umożliwia zalogowanie (na komputerze, tablecie czy telefonie) i uczestnictwo w szkoleniu.

SZKOLENIE ONLINE VITAL C

https://www.youtube.com/watch?v=02XoDocF7EE

plan szkoleń

Brak szkoleń