Kobiety dla Kobiet

Kobiety dla Kobiet

Serdecznie Was zapraszamy na cykl szkoleń online na temat wpływu nowotworów na wygląd, kondycję skóry. Projekt został stworzony dzięki zaangażowaniu i ścisłej współpracy Fundacji „Spa For Cancer”, założonej i prowadzonej od 2018 roku, przez Panią Annę Hencką-Zyser oraz znakomitej kosmetolog Pani Magdy Suchan z Kliniki Dr. Szczyt z Warszawy, doktorantki zajmującą się tematyką blizn.
Do wsparcia projektu dołączyła również wspaniała Kobieta, Karolina Pilarczyk – pierwsza w Polsce kobieta, która jest profesjonalnym kierowcą driftingowym.

Projekt szkoleń „KOBIETY DLA KOBIET” skierowany jest zarówno do Pań zmagających się na co dzień z nowotworami i tych, które już je pokonały, jak i profesjonalnych kosmetyczek i kosmetolożek, które na co dzień zajmują się zagadnieniami pielęgnacji skóry by bezpiecznie i skutecznie prowadzić zabiegi kosmetyczne i odpowiednio dobierać preparaty kosmetyczne dla osób, które dotknęła choroba nowotworowa.

Podczas trwania projektu prowadzona będzie w mediach społecznościowych licytacja Zestawów Kosmetyków ufundowanych przez patrona projektu markę IMAGE Skincare. Zebrane fundusze w całości zostaną przekazana na rzecz Fundacji SPA FOR CANCER”.

Szkolenia online

Szkolenia online

Projekt składa się z 3 modułów w formie 3 spotkań online, podczas których będziemy rozmawiać oraz szkolić się z naszymi Ekspertkami, które odpowiedzą na pytania:

  • Jak zadbać o skórę podczas/po terapii nowotworowej?
  • Jakie zabiegi kosmetyczne/kosmetologiczne można stosować i jakich kosmetyków używać?
  • Jak pielęgnować blizny pooperacyjne, tak by dobrze się wygoiły i były jak najmniej widoczne?

Rozmowa z Ekspertką 5 listopada odbędzie się w formie LIVE’a na Instagramie @imageskincarepoland. Szkolenie 12 i 19 listopada odbędzie się za pomocą  platformy szkoleniowej, do której indywidualny dostęp otrzyma każda Uczestniczka.

ZAPISY na szkolenia poniżej!

OFERTA SPECJALNA: Wykup od razu udział w 2-ch szkoleniach i skorzystaj z Oferty Specjalnej 78 zł zamiast 98 zł (Całkowity dochód ze szkoleń zasili konto Fundacji „Spa For Cancer”).
WPŁATY DOBROWOLNE: Fundacja „Spa For Cancer” nr konta 89114020040000370277878974 z dopiskiem „Kobiety dla Kobiet”.
WPŁATY ZA SZKOLENIA: Firma Top Beauty Alior Bank S.A nr konta 63 2490 0005 0000 4600 7685 1131 z dopiskiem „Szkolenie 12.11” lub „Szkolenie 19.11” lub „Szkolenia 12 i 19.11”.

 

 

12/11
20:00-21:00

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO/W TRAKCIE TERAPII NOWOTWOROWYCH - BRAK WOLNYCH MIEJSC (jesteś zainteresowana nowym terminem, napisz do nas: beata@top-beauty.pl)

19/11
20:00-21:00

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ Z BLIZNAMI POOPERACYJNYMI

Brak szkoleń
Nasze szkolenia

Nasze szkolenia

Jesteśmy marką profesjonalną i stawiamy na wysoki poziom szkoleń. Co roku, już od ponad 10 lat istnienia marki IMAGE Skincare w Polsce, organizujemy szereg tematycznych szkoleń stacjonarnych, podczas których łączymy wiedzę z wielu obszarów niezbędnych w pracy w gabinecie czy klinice.
Szkolimy Was z wiedzy o produktach, z doboru i wykonania zabiegów, jak je rekomendować,  ale także z budowania własnego autorytetu, wykorzystania przestrzeni w gabinecie czy działania w social mediach.
Na rok 2020 przygotowaliśmy Specjalny System Certyfikowanego Specjalisty Marki ale w związku z nieoczekiwaną pandemią koronawirusa, zostaliśmy zmuszeni do zawieszenia szkoleń stacjonarnych do odwołania.  W zamian proponujemy Państwu szkolenia online w postaci tzw: webinarów.


Szkolenia online czyli webinary
to nowoczesne podejście, które pozwala nam z olbrzymią przyjemnością zaprezentować markę IMAGE Skincare, a Państwu zapoznać się z naszą ofertą bezpiecznie i w dogodnym czasie. Materiały prezentowane podczas szkoleń: prezentacje, filmy instruktażowe są w pełni udostępniane dla Uczestników, po zakończonym szkoleniu.
Do przeprowadzenia webinarów, wykorzystujemy platformę internetową,  do której zgłoszeni uczestnicy otrzymują mailem  link z kodem dostępu, który umożliwia zalogowanie (na komputerze, tablecie czy telefonie) i uczestnictwo w szkoleniu.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy przez stronę internetową, na której są wybrane szkolenia lub przez kontakt telefoniczny (882-074-045) z naszym biurem.

ZAPRASZAMY NA NASZE SZKOLENIA ONLINE.

plan szkoleń

09/11
Szkolenie online 10:00-12:00

Przebarwienia

16/11
Szkolenie online 10:00-12:00

Poznaj markę IMAGE Skincare - szkolenie bazowe

23/11
Szkolenie online 10:00-11:00

Social Media w branży Beauty

Brak szkoleń