CZAS NA IMAGE

Jesteśmy specjalistyczną marką kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji skóry, opartą na bezpiecznych i sprawdzonych składnikach oraz skutecznych substancjach roślinnych, które wspierają zdrowie skóry.


IMAGE Skincare troszczy się o Twoją skórę. Niezależnie od jej rodzaju. Każdego dnia. Z tą właśnie myślą stworzyliśmy niezwykle skuteczne, łatwe w użyciu kosmetyki, które pomagają skórze w walce z oznakami starzenia i negatywnymi efektami wpływu środowiska. Kosmetyki IMAGE są stosowane przez profesjonalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry na całym świecie. Dzięki niezwykle skutecznemu działaniu, lekarze specjaliści medycyny estetycznej i właściciele gabinetów kosmetycznych ufają kosmetykom marki IMAGE, które pozwalają zachować świeży, zdrowy i młodzieńczy wygląd. To proste. Czas na IMAGE. Age later®.

CZAS NA IMAGE

ZAAWANSOWANE FORMUŁY

Kosmeceutyki IMAGE SKINCARE powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty. Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych  preparatów docierających do głębszych warstw naskórka, dlatego naszym Klientom oferujemy pełną kurację (zabiegi + preparaty do stosowania w domu). Naszą misją jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age later®.

ZAAWANSOWANE FORMUŁY

CLEAN CLINICAL SKINCARE

Clean clinical skincare łączy w sobie najlepsze cechy naturalnej pielęgnacji skóry z zaawansowanymi metodami naukowymi, aby zapewnić skuteczną i bezpieczną pielęgnację dla wszystkich typów skóry.


Analizujemy nasze produkty na wszystkich etapach produkcji. Pełen zestaw testów obejmuje ocenę stabilności, bezpieczeństwo w kontekście potencjalnych substancji uczulających oraz kompleksową ocenę przeprowadzaną przez panel niezależnych specjalistów ds. pielęgnacji skóry. Jeśli nawet jeden element nie spełnia naszych standardów, zaczynamy proces od nowa i modyfikujemy formułę, aby osiągnąć oczekiwany efekt.


W naszych kosmeceutykach używamy jedynie bezpiecznych i skutecznych składników aktywnych. Znamy się również na tym, co nie powinno się w nich znaleźć. Na naszej liście NIE ma:

  • Parabenów
  • Ftalanów
  • Oleju mineralnego
  • Sztucznych substancji zapachowych
  • Syntetycznych barwników
  • Nasze formuły do ochrony przeciwsłonecznej nigdy nie zawierają oksybenzonu.

Żaden z naszych produktów nie jest testowane na zwierzętach.

CLEAN CLINICAL SKINCARE

OPINIE o produktach

I MASK PURYFYING PROBIOTIC MASK

Jestem bardzo zadowolona z działania maseczki! Po pierwszych użyciach zauważyłam fajne oczyszczenie skóry, więc jestem ciekawa jak będzie długofalowo. Drobne stany zapalne co miałam też ładnie się ,,ukoiły’’ także naprawdę fajny produkt.

Monika Niedziela

I MASK HYDRATING HYDROGEL MASK

Oprócz pięknego zapachu, ma cudowny skład. Już po usunięciu jej ze skóry twarzy i szyi, skóra jest wyraźnie wygładzona i nawilżona. Maska Hydrating Hydrogel Sheet Mask, jakby wyciszyła i ukoiła moją skórę. Kolejnego dnia twarz była rozświetlona, taka gęsta i napięta ale nieściągnięta (tego nie cierpię), a makijaż wyglądał rewelacyjnie. Na pewno ją zakupię!

Maja Rogucka

I MASK ANTI-AGING HYDROGEL MASK

Nakłada się super. Miałam podobną w płachcie z Babor i Waszą jest łatwiej położyć. Zapach dość intensywny, ale przyjemny, skóra gładka i delikatnie napięta. Efekt super, skóra jest wyraźnie wygładzona, promienna, jestem bardzo zadowolona na pewno ją kupię.

Dorota Teodorczyk

@IMAGESKINCAREPOLAND