O marce

IMAGE Skincare profesjonalna marka pielęgnacyjna,numer 1 w SPA i gabinetach w USA (według badań przeprowadzonych przez niezależną agencję Kline & Company w 2021 r).

 

IMAGE Skincare to najbardziej innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków. Konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie gwarantujące działanie anti-aging, nawilżające, rozświetlające, regenerujące by wypełnić swoją misję jaką jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age later®.
IMAGE Skincare troszczy się o Twoją skórę. Niezależnie od jej rodzaju. Każdego dnia. Z tą właśnie myślą stworzyliśmy niezwykle skuteczne, łatwe w użyciu kosmetyki, które pomagają skórze w walce z oznakami starzenia i negatywnymi efektami wpływu środowiska. Kosmetyki IMAGE są stosowane przez profesjonalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry na całym świecie. Dzięki niezwykle skutecznemu działaniu, lekarze specjaliści medycyny estetycznej i właściciele gabinetów kosmetycznych ufają kosmetykom marki IMAGE, które pozwalają zachować świeży, zdrowy i młodzieńczy wygląd. To proste. Czas na IMAGE. Age later®.

O marce

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Twórcami marki są Janna Ronert i dr Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk). Siedziba główna i laboratorium IMAGE Skincare znajduje się w Palm Beach na Florydzie. Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty. Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych  preparatów docierających do głębszych warstw naskórka, dlatego naszym Klientom oferujemy pełną kurację (zabiegi + preparaty do stosowania w domu). Misją marki jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age later®.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

CLEAN CLINICAL SKINCARE

Najnowszy i najwyższy standard marki zapewniający o klinicznej skuteczności i czystości składników aktywnych zawartych w nowych formułach produktów

IMAGE Skincare dla pełnego bezpieczeństwa Twojej skóry.

  • SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA POTWIERDZONA KLINICZNIE
  • FORMUŁY TWORZONE PRZEZ LEKARZY
  • STOSOWANIE WYSELEKCJONOWANYCH SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH
  • WYKORZYSTYWANIE NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII I ZAAWANSOWANYCH FORMUŁ
  • PRODUKTY WERYFIKOWANE PRZEZ PROFESJONALISTÓW
  • PRODUKTY NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIĘRZĘTACH
Oznaczenie clean clinical skincareTM informuje o czystości i wolności formuł produktów od takich składników jak: parabeny, oleje mineralne, ftalany, syntetyczne barwniki i sztuczne substancje zapachowe. Preparaty z ochroną przed promienowaniem UV nie zawierają w swoim składzie oxybenzone.
CLEAN CLINICAL SKINCARE

OPINIE o produktach

I MASK PURYFYING PROBIOTIC MASK

Jestem bardzo zadowolona z działania maseczki! Po pierwszych użyciach zauważyłam fajne oczyszczenie skóry, więc jestem ciekawa jak będzie długofalowo. Drobne stany zapalne co miałam też ładnie się ,,ukoiły’’ także naprawdę fajny produkt.

Monika Niedziela

I MASK HYDRATING HYDROGEL MASK

Oprócz pięknego zapachu, ma cudowny skład. Już po usunięciu jej ze skóry twarzy i szyi, skóra jest wyraźnie wygładzona i nawilżona. Maska Hydrating Hydrogel Sheet Mask, jakby wyciszyła i ukoiła moją skórę. Kolejnego dnia twarz była rozświetlona, taka gęsta i napięta ale nieściągnięta (tego nie cierpię), a makijaż wyglądał rewelacyjnie. Na pewno ją zakupię!

Maja Rogucka

I MASK ANTI-AGING HYDROGEL MASK

Nakłada się super. Miałam podobną w płachcie z Babor i Waszą jest łatwiej położyć. Zapach dość intensywny, ale przyjemny, skóra gładka i delikatnie napięta. Efekt super, skóra jest wyraźnie wygładzona, promienna, jestem bardzo zadowolona na pewno ją kupię.

Dorota Teodorczyk

@IMAGESKINCAREPOLAND