Peelingi chemiczne „I PEEL”

Peelingi chemiczne „I PEEL”

Wyjątkowe i nowoczesne zabiegi do twarzy z peelingi chemicznymi dostępne są w linii produktów profesjonalnych „I PEEL”, do użycia wyłącznie w gabinetach i klinikach współpracujących. W celu wzmocnienia, przyspieszenia efektów i stworzenie indywidualnego programu kuracji dopasowanej do potrzeb danej cery do peelingów chemicznych dopasowane zostały profesjonalne preparaty wzmacniające z  linii „I ENHANCE”. Optymalny i najbardziej skuteczny program gwarantujący niezrównane rezultaty w walce z konkretnymi problemami skóry to połączenie synergicznie działających zabiegów z preparatami do pielęgnacji domowej.

Peelingi IMAGE Skincare to peelingi chemiczne w postaci żelu i postaci płynnej. W peelingach żelowych zastosowana została wyjątkowa technologia i sercem każdego peelingu jest wysoko skoncentrowany składnik aktywny a bazą i zarazem nośnikiem Aloe Vera. Dodatkowo peelingi żelowe zawierają: kompleks detoksykacyjny, kompleks energizujący, komórki roślinne, kompleks ochronny i kompleks rozjaśniający. Nowoczesna technologia pozwala na wyjątkowo przyjemne doznania, brak rumienia i szybką regeneracje skóry. Poprawa wyglądu skóry już po 1 zabiegu!


I PEEL the Signature Facelift (ZABIEG FIRMOWY)
Rewolucyjny zabieg firmowy, witaminowy peeling który już po jednokrotnym zastosowaniu znacząco poprawia kondycję skóry. Preparat poza zawartością 30% witaminy C zawiera kwasy AHA, komórki wąkroty azjatyckiej i enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego. Gwarantuje delikatną eksfoliację, połączoną  z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ do produkcji kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.
RODZAJE SKÓRY
Z trądzikiem różowatym, rumieniem, mocno odwodniona, wrażliwa, szara w kolorze, zmęczona (np. u osób palących papierosy), naprzemiennie z zabiegiem mikrodermabrazji, skóra kobiet w ciąży (z pigmentacją), po zabiegach chirurgii plastycznej.

I PEEL Ormedic Lift
Zabieg eksfoliacyjny, w którym wykorzystano właściwości niektórych enzymów roślinnych. Organiczny kompleks zawiera 15% kompleks papai, ananasa i marakui oraz 30% miąższ z dyni. Preparat bardzo delikatnie złuszcza i lekko rozjaśnia skórę. Produkt oprócz enzymów zawiera także, komórki żywokostu lekarskiego i  bardzo silne antyoksydanty – ekstrakt z zielonej herbaty oraz ubichinon. Dzięki temu zapewnia skórze wzmocnienie i ochronę jej struktur przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilżyć skórę i stymuluje ją do regeneracji, a dodatkowo zapewnia ochronę antyoksydacyjną.
RODZAJE SKÓR
Wszystkie rodzaje skóry, szczególnie skóra wrażliwa, odwodniona, u osób palących papierosy, przemęczonych, odpowiedni dla kobiet w ciąży.


I PEEL Lightening Lift
Zabieg eksfoliacyjny przeznaczony do przeprowadzenia kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne. Formuła peelingu opiera się na roztworze 30% kwasu mlekowego, roślinnych komórek roślinnych Undari Pierzastodzielnej i Jeżówki Wąskolistnej i zawartości substancji rozjaśniających, powodujących inhibicje tyrozynazy, dzięki czemu hamują nadmierną melanogenezę. Kwas mlekowy i kojowy połączony z koktajlem czynników rozjaśniających, skutecznie redukują wszelkie przebarwienia, odświeżają koloryt i nawilżają.
RODZAJE SKÓRY
Z przebarwieniami plamami po słonecznymi, nierównomiernym kolorytem skóry, odwodnione.


I PEEL Wrinkle Lift
Peeling zawiera roztwór 30% kwasu glikolowego, retinolu, komórek roślinnych Budlei Dawida. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząstek, dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – w tym wypadku retinolu. Zabieg o konkretnym działaniu, podczas którego dochodzi do złuszczania warstwy rogowej. Jednocześnie witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku w jego warstwie podstawnej wpływa regulująco i usprawniająco na podział i różnicowanie się komórek. Przyspiesza zaburzone procesy odnowy naskórka.
RODZAJE SKÓRY
Skóry ze wszystkimi rodzajami starzenia, nierównomierne, z przebarwieniami, suche, szorstkie, przetłuszczające się, z trądzikiem zaskórnikowym.

I PEEL Wrinkle Lift FORTE
Wersja mocniejsza, z 45% stężeniem kwasu glikolowego.

I PEEL Acne Lift
Połączenie 20% mieszanki kwasu salicylowego z glikolowym i komórkami roślinnymi Lilaka pospolitego, działa wspomagająco w leczeniu trądziku, redukcji łojotoku, przebarwień  i zaczerwienień. Kwas salicylowy ma właściwości keratolityczne i dodatkowo wpływa redukująco w stosunku do aktywności wydzielniczej gruczołów łojowych. Kwas glikolowy jako mała cząsteczka, penetruje głęboko dając możliwość lepszego odblokowania zrogowaciałych ujść gruczołów łojowych, co z kolei wspomaga oczyszczanie mechaniczne skóry.
RODZAJE SKÓRY
Skóra tłusta, przetłuszczająca się, z problemami trądzikowymi, z oznakami starzenia.

I PEEL Beta Lift
Silna kuracja kwasem salicylowym bez domieszek, szybko i skutecznie poprawia cerę dotkniętą średnim i ostrym trądzikiem. Zabieg z kwasem salicylowym już w ciągu 24 godzin zapewnia wyraźną poprawę kondycji skóry dotkniętej aktywnym trądzikiem. Peeling neutralizuje się w skórze, zapewniając jej gładki wygląd.
RODZAJE SKÓRY
Skóra tłusta, z trądzikiem ropowiczym klasy III i IV.


I PEEL Perfection Lift
Marka IMAGE stworzyła wyjątkową kompozycję alfa i beta hydroksykwasów oraz retinolu połączoną z silnymi przeciwutleniaczami, peptydami korygującymi i komórkami roślinnymi. Najnowocześniejsze rozwiązanie łączące złuszczanie, regulację, ochronę antyoksydacyjną oraz stymulację odnowy komórkowej. Kompozycja doskonale zwalcza zaawansowane zmiany pigmentacyjne, trądzikowe i oznaki starzenia się skóry.
RODZAJE SKÓRY
Z zaawansowanym procesem starzenia się, zaburzoną pigmentacją, pozapalną nierówną powierzchnią naskórka, z trądzikiem.