Pielęgnacja przyszłości czyli najnowsza linia The MAX IMAGE Skincare

Pielęgnacja przyszłości czyli najnowsza linia The MAX IMAGE Skincare

Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty. Nowe technologie zmieniają oblicze branży beauty. Nowoczesna kosmetologia nie ogranicza się do nakładania na twarz maseczek pielęgnacyjnych, czy oczyszczania skóry, ale posiada realne możliwości zajmowania się profilaktyką starzenia skóry i korygowania jej niewielkich defektów, a także podtrzymywania efektów mocniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

Opatentowana technologia mikroprzepływów

Opracowana przez Harvard- developed formuła mikroprzepływów, dzięki 15 miliardom * mikrokropelek, pozwala zachować moc kluczowych składników, dzięki czemu docierają one do skóry w najczystszej postaci. Działa to jak prawdziwy „trener skóry”, formuła hydrofilowa najpierw tworzy na skórze wygładzającą i wypełniającą matrycę, a następnie gwarantuje doskonałe rozprowadzanie i biodostępność kapsułek lipofilowych, przenosząc cenne substancje aktywne w głąb skóry. Zapewnia wyjątkowe doznania sensoryczne podczas aplikacji i natychmiastowy komfort silnego nawilżenia i odżywienia skóry.

INNOWACJA TECHNOLOGIA MIKRO-PRZEPŁYWÓW

  • Pozwala zachować maksymalną aktywność składników dzięki zastosowaniu unikalnej membrany do kapsułkowania.
  • Umożliwia uwolnienie substancji aktywnych dopiero w momencie aplikacji i kontaktu ze skórą.
  • Formuły bez użycia środków powierzchniowo czynnych dla maksymalnej tolerancji skóry.

The_max_image_skincare

Pierwszy produkt opracowany na technologii mikroprzepływów to intensywnie korygujący żelowy krem przywracający jędrność i gęstość  dolnej części twarzy, wygładzający zmarszczki The Max Contour Gel Creme , z zastosowanymi nowymi formułami, które widocznie przyspieszają zmiany w wyglądzie skóry. Te zaawansowane formuły są oparte na technologii mikroprzepływów i  opatentowanego systemu dostarczania, który chroni kluczowe składniki do momentu ich rozproszenia na skórze.
Kolejny produkt, wygładzający koncentrat na zmarszczki The Max Wrinkle Smoother to przełomowe, skoncentrowane serum o działaniu silnie wygładzającym i ograniczającym zmarszczki na czole, między brwiami i na konturze oka.


The Max Wrinkle Smoother, skuteczna walka ze zmarszczkami na czole i wokół oka

Przełomowe, skoncentrowane serum o działaniu silnie wygładzającym i ograniczającym zmarszczki na czole, między brwiami i na konturze oka. Opatentowana technologia mikroprzepływów  „kropla – w – kropli” , peptydy, polimery, komórki roślinne, czerwone algi widocznie niwelują zmarszczki. Genialny efekt wygładzenia i spłycenia zmarszczek  pojawiających się  wraz z upływem starzenia się skóry i w wyniku aktywnej mimiki twarzy. Zadaniem preparatu The Max Wrinkle Smoother jest wygładzenie, napięcie i zmniejszenie widoczności zmarszczek w miejscach najaktywniejszej mimiki tj, czoło, okolica oka i obszar między brwiami oraz ust.

Kluczowe składniki The Max Wrinkle Smoother:

  • Peptyd walczący ze zmarszczkami mimicznymi (ACETYL HEXAPEPTIDE-1) –  który celuje w ścieżki powstawania zmarszczek, aby pomóc w obronie przed ich utrwalaniem, hamuje skurcz mięśni, rozluźnia mimikę twarzy.
  • Ekstrakt z owoców Caesalpinia Spinosa i Alg Czerwonych – to unikalny polimer pochodzenia roślinnego, tworzący niewidoczną siatkę, która widocznie wzmacnia i podnosi skórę, wygładza kontur okolic oczu i miejsc aktywnych mimicznie, zapewnia silną ochronę antyoksydacyjną.
  • Komórki roślinne- Iris Pallida (słodka tęczówka) – to aromatyczna roślina, której ekstrakt zwiększa syntezę włókien podporowych skóry. Ujędrnia i poprawia gęstość skóry, wygładza zmarszczki i zwiększa regenerację komórek, aby ograniczyć oznaki starzenia.

The Max Contour Gel Creme, zatrzymaj grawitację dolnej części twarzy

Pierwszy preparat od IMAGE Skincare skierowany jest na walkę z efektami grawitacji! Konturowy żel-krem przeciwstawia się widocznym efektom grawitacji w dolnej części twarzy tj. bruzdy wargowo-nosowe, linie marionetek, utrata owalu w linii żuchwy. Innowacyjne działanie przywracające jędrność i objętość dolnej części twarzy. Formuła skierowana na konkretne działanie, czyli na poprawę owalu dolnej części twarzy, zwiększenie jędrności i elastyczności oraz na redukcję bruzd i działanie przeciwko zwiotczeniu skóry.

Kluczowe składniki Contour Gel Creme The MAX to:

  • Biodostępna forma HA (SODIUM ACETYLATED HYALURONATE )- ma lepszą zdolność wiązania i zatrzymywania wilgoci, działa jak „wypełniacz”. Pomaga zmniejszyć fałdy nosowo-wargowe. Poprawia teksturę skóry przez natychmiastowe i silne nawilżenie. Wygładza, napina i zwiększa elastyczność skóry.
  • Specjalistyczny peptyd antygrawitacyjny (ACETYL TETRAPEPTIDE-2) –  który wspiera włókna kolagenu i elastyny w skórze dając widoczny efekt napięcia. Poprawia jędrność skóry. Poprawia kontur dolnej części twarzy w celu przeciwdziałania wiotczeniu skóry.
  • Olejek Babassu – zwiększa metabolizm komórek, bogaty w kwasy tłuszczowe, witaminę E, fitosterole i dużą zawartość selenu. Idealnie wtapia się w skórę, natychmiastowo regeneruje, wygładza i odżywia skórę.
  • Komórki roślinne o dużej zawartości składników odżywczych pochodzące z irysów i kwiatów orchidei pomagają przywrócić jędrność twarzy, pobudzają do produkcji kolagenu i działają silnie antyoksydacyjnie opóźniając starzenie się skóry. Natychmiastowy efekt wypełnienia, napięcia i zwiększenia elastyczności skóry dzięki maksymalnemu nawodnieniu i wypełnieniu skóry od środka.